Aris Aris

2021. 02. 04., csütörtök, 10:51

Eszeveszett graffitit pingált a falunkra Mentha - VIDEÓ

A helyieknek nem kell bemutatnunk sem a Hősöket sem Menthát, hiszen a tősgyökeres veszprémi srácok hatalmas rajongótáborral rendelkeznek nem csak városunkban, de országszerte is. Aki követi Menthát az azt is tudja, hogy a rapper több más művészeti fronton is otthonosan mozog, a zenélésen kívül többek között a street art is közel áll a szívéhez, így mikor a Bajcsy Zsilinszky utcában egy kopár fallal találkoztunk egyből arra gondoltunk, hogy ezt neki kell kipingálnia! Szerencsére tetszett neki az ötletünk, mi pedig meg is örökítettük, miként fújt egy hatalmas 82nullanulla logót az ifiház egyik elhagyatott falára. A végeredményre pedig nincsenek szavak, csak egy videó.

 

A galéria pedig az alábbi képre kattintva nyílik:

 

Hírfüggő vagy?
Ez a te oldalad!