2024. 05. 10., Péntek, 00:00

Az első mérkőzést behúzta a magyar válogatott

Vasárnap jön a visszavágó Veszprémben.

Csütörtök este lejátszotta a magyar férfi kézilabda válogatott a világbajnoki selejtező első mérkőzését. A Vilniusban lejátszott mérkőzésen szoros első félidőt követően, a szünet után nagy előnyt épített ki Chema Rodriguez csapata. 30 perc játékot követően 2 gólos előnnyel mentek pihenni Lékai Mátéék (11:13). A második játékrészben aztán kinyílt az olló, összeállt a védekezés, jöttek a hárítások is a kapuban, míg elöl sorra találtak be a fiúk. Végül 22:33-ra győztek a magyarok.

A mieinknél Imre Bence volt a legeredményesebb, aki 11 gólig jutott. Őt Ancsin Gábor követte a maga 8 találatával. A visszavágóra vasárnap kerül sor Veszprémben. A második mérkőzés 17.15-kor kezdődik, jegyet vásárolni itt tudtok.