A mandineres Kohán Mátyás egy publicisztikában számolt be a kirúgási hullám újabb epizódjáról. - írja a hvg.hu.
Hatvan embernek mondtak fel a Mandinernél, 48-an viszik tovább a Fidesz-közeli propagandakiadványt – derült ki Kohán Mátyás mandineres publicisztikájából szerdán. Május elején a Magyar Hang úgy értesült, nagy leépítések és átalakulások jöhetnek a 150 embert foglalkoztató Mandinernél, akkor az volt a hír, hogy akár a dolgozók felét elküldhetik. A lap szerint a YouTube-on folyó műsorszolgáltatást érinthetik a drasztikus leépítések.