Aris Aris

2021. 02. 17., szerda, 11:30

Mentha: Megtaláltam egy kicsit magamat újból a graffitiben - VIDEÓ

Nemrég a Hősök énekese meglátogatott minket, és alaposan kipingálta egyik falunkat, ami mint kiderült, az utóbbi időszakban előtérbe helyeződött az életében. Ha már itt volt, kifaggattuk Menthát arról, hogy éli meg, hogy a koncertezés a koronavírus miatt háttérbe szorult, milyen új projektekbe vágott bele, mik a tervei, ráadásul azt is megtudtuk tőle, hogy bizony még Veszprémben is igen komoly akciókon ügyködik. Mutatjuk, mit szedtünk ki belőle.

Ha pedig a festés egész folyamatára lennétek kíváncsiak, azt itt találjátok:

Eszeveszett graffitit pingált a falunkra Mentha - VIDEÓ

Eszeveszett graffitit pingált a falunkra Mentha - VIDEÓ

A helyieknek nem kell bemutatnunk sem a Hősöket sem Menthát, hiszen a tősgyökeres veszprémi srácok hatalmas rajongótáborral rendelkeznek nem csak városunkban, de országszerte is. Aki követi Menthát az azt is tudja, hogy a rapper több más művészeti fronton is otthonosan mozog, a zenélésen kívül...

Hírfüggő vagy?
Ez a te oldalad!