2022. 09. 18., Vasárnap, 19:09

Megvan a Fejér-B.Á.L. Veszprém első bajnoki győzelme

Hétvégén hazai pályán győzte le a Fejér-B.Á.L. Veszprém a HÉP-Cegléd csapatát.

A Fejér-B.Á.L. Veszprém megszerezte az idei szezon első győzelmét. Éles József klubja a bajnokság harmadik fordulójában a Cegléd csapatát fogadta, akik szintén pont nélkül álltak. A mérkőzést a Veszprém kezdte jobban, és az első 20 percben is náluk volt az előny, de az első játékrész végére a Cegléd megfordította az állást, és ők mehettek előnnyel a szünetre (13:14).

A második félidőben Konkoly Csaba tanítványai továbbra is futottak az eredmény után. Az 50. percben aztán Éles Benedek góljával újra a Veszprémnél volt az előny. Ha pedig már átvették a vezetést, akkor nem is engedték ki azt a kezükből. Fél perccel a vége előtt Strannig öt gólosra növelte a hazaiak előnyét, majd a ceglédiek találatával kialakult a 4 gólos Fejér-B.Á.L. győzelem (28:24). A mezőny legeredményesebb játékosa Éles Benedek lett, aki 6 találatig jutott.

Élesék a következő fordulóban a Balatonfüred ellen lépnek pályára majd a Balaton parti városban. Reméljük, innentől már sorra jönnek a győzelmek majd!