2023. 09. 10., Vasárnap, 19:50

Hiába vezetett 45 percig a Fejér-B.Á.L., nem sikerült győzni a NEKA ellen

Második mérkőzése után is pont nélkül áll egyelőre a Fejér-B.Á.L. Veszprém

Első hazai mérkőzését játszotta hétvégén a Fejér-B.Á.L. Veszprém a K&H Férfi Kézilabda Ligában. Élesék ezúttal a NEKA együttesét fogadták, ami az elmúlt szezonok tapasztalataiból ítélve borítékolható volt, hogy szoros lesz. A tizedik percig fej-fej mellett haladt a két csapat, majd Pintér és Hári góljaival ellépett a Veszprém. Ezt az előnyt pedig egészen a félidő végéig meg tudták tartani, a szünetre két gólos hazai előnyt harcoltak ki a fiatalok (15:13).

A második játékrész elején továbbra is marad az egy-két gólos differencia, de a NEKA 15 perc után új erőre kapott és 23:20-as állásról először kiegyenlítettek, majd meg is fordították a mérkőzést (23:24). Egy 6:0-s roham után már a Veszprémnek kellett kapaszkodnia, hogy pontot mentsen a végén. Ez azonban nem sikerült, sőt a vendégek tovább növelték az előnyüket. Végül a NEKA 25:29 arányban legyőzte a hazai pályán játszó Fejér-B.Á.L. Veszprémet.

Legközelebb a CYEB Budakalász otthonában játszanak Hári Leventéék, szeptember 16-án.