2023. 09. 28., Csütörtök, 20:18

Nem sikerült a harmadik győzelem

Csütörtök este Dániában lépett pályára Momir Ilic csapata.

Csütörtökön két, eddig veretlen, csapat lépett pályára a Bajnokok Ligája harmadik fordulójában. A Telekom Veszprém a GOG csapatával küzdött meg idegenben. A találkozót a Veszprém kezdte jobban, Remili szerezte a mérkőzés első gólját. A 7. percben már 2:4 volt az állás a mieinknek. Azonban a dánok a 9. percben egyenlítettek, majd a vezetést is átvették. A félidő végére pedig egy 4 gólos előnyt szereztek maguknak, szünetben GOG - Telekom Veszprém 18:14.

A második félidőben sem engedtek az előnyükből a hazaiak. Pedersen és Madsen többször is villantak, ami miatt az utolsó 10 percre 7 gólos hátránnyal fordult a Veszprém. Rengeteg hiba és pontatlanság jött ki, amit a GOG ki is használt. A Veszprém elöl lövéseket hibázott, míg hátul elmaradtak a bravúrok. A dánok így könnyed és megérdemelt győzelmet arattak. Végeredmény GOG - Telekom Veszprém 36:30.

A Veszprém legközelebb a Porto csapatát fogadja majd hazai pályán.