2023. 12. 05., Kedd, 19:50

Továbbjutott a Fejér-B.Á.L. Veszprém a Magyar Kupában

Éles József klubja a Csömör KSK ellen lépett pályára.

Megkezdte a Magyar Kupa szereplését a Fejér-B.Á.L. Veszprém, kedden este a Csömör KSK csapatával mérkőztek meg. A Magyar Kupa harmadik fordulójában csatlakozott be a Veszprém, akik azzal a Pest megyei alakulattal játszottak, akik két fordulón már túljutottak. Az elmúlt években igencsak szép sikereket ért el veszprémi csapat az elsőszámú kupasorozatban, bár tavaly nem jutottak a négy közé, két éve döntőt játszottak a Telekom Veszprém ellen.

A Csömör elleni találkozó nem indult könnyen, bár végig a Fejér-B.Á.L.-nál volt az előny, nem tudtak Kristóf Mátyásék ellépni a hazaiaktól. A félidőben is csak egy gólos volt a veszprémi vezetés (13:14). A második játékrészben aztán szépen magára talált a vendég csapat, Nourelden Khaled góljaival már 7 góllal is vezetett a Veszprém a 45. percet követően. A vége elég simának bizonyult, 9 góllal győzött a vendég csapat. Végeredmény: Csömör KSK - Fejér-B.Á.L. Veszprém 26:35.

Reméljük ez a győzelem újabb lendületet ad a veszprémi csapatnak!