2024. 02. 15., Csütörtök, 22:20

Óriási Veszprém győzelem az év első BL mérkőzésén

Remiliék átgázoltak a portugálokon.

Csütörtök este a Porto ellen lépett pályára a Telekom Veszprém a Bajnokok Ligája csoportkörének 11. fordulójában. A Veszprém szinte az első pillanatoktól kezdve uralta a mérkőzést, Rodrigo Corrales óriási bravúrokat mutatott be, amit támadásban ki is használtak a fiúk. A 7. percben már 1:8 volt az állás Omar Yahiaéknak. Mind védekezésben, mind támadásban nagyon egyben volt a csapat, már az első játékrészben 10 gólosra növelték az előnyüket. A szünetben 11:21-es veszprémi előnnyel mentek a játékosok pihenni.

A második félidőben is lehengerlő volt a Veszprém. Szinte mindenki eredményes tudott lenni, a 43. percben Fabregas megszerezte az Építők 30. találatát is. 10 perccel a vége előtt már 15 gólos volt a veszprémi előny (19:34). A mieink kapujában pedig bemutatkozott a friss igazolás, Mike Jensen is. Végül egy nagyon sima, 26:40 arányú győzelmet aratott a Telekom Veszprém.