2024. 02. 19., Hétfő, 08:00

Nem sikerült a pontszerzés a Budakalász ellen

A Fejér-B.Á.L. Veszprém hazai pályán szenvedett vereséget.

Szombaton otthon fogadta a Budakalász csapatát a Fejér-B.Á.L. Veszprém a K&H Férfi Kézilabda Liga 16. fordulójában. Éles József klubja ősszel idegenben győzedelmeskedni tudott a Kalász ellen idegenben, ez azonban a hétvégi mérkőzésen nem sikerült. A Budakalász nagyon erősen kezdte a mérkőzést, míg a Veszprém szinte hatástalan volt a vendégek védekezésével szemben, negyedóra után 2:10 volt az állás. Az első játékrész második felében aztán magukhoz tértek Nourleden Khaledék, de a szünetre így is 10:17-es állással mentek.

A második félidőben próbáltak közelebb kapaszkodni a veszprémi fiatalok, a vendégek azonban tartani tudták magukat. A végére alakult ki a legkisebb különbség. Végeredmény Fejér-B.Á.L. Veszprém – CYEB-Budakalász 25:30. Jövő héten a Tisza partján lép pályára a Veszprém, szombaton 18.00-tól a Pick Szeged lesz az ellenfél.