2024. 02. 26., Hétfő, 08:00

Nem bírta a lépést a Fejér-B.Á.L. Veszprém a Szegeddel

14 góllal kaptak ki Éles Józsefék.

A Pick Arénában léptett pályára a Fejér-B.Á.L. Veszprém a K&H Férfi Kézilabda Liga 17. fordulójában. Jól kezdte a Szeged a találkozót, ami lendületet adott a hazaiaknak. Az 5. percben már 5:1 volt az állás, a Tisza parti alakulat remekelt és sorra termelte a gólokat. Időt kért a Fejér-B.Á.L. Veszprém, de ez sem használt. A Kárpáti-Jordovics edződuó frissített, teljes sort cserélt, így tovább nőtt a különbség a két csapat között, a félidőben már 10 góllal vezettek, 22:12.

A második játékrész elején Kristófék tudtak faragni a hátrányukból, de aztán a Szeged ismét magára talált és több labdaszerzést követően visszaállították a 10 gólos különbséget. A hazaiak kapujában Imsgard nagyon jól védett, aminek köszönhetően tovább növekedett a két csapat közötti differencia. Az utolsó másodpercekben Frimmel találata alakította ki a végeredményt, 42:28-ra győzött a Pick Szeged.

Legközelebb a Fradit fogadja hazai pályán Éles József csapata.