2024. 03. 04., Hétfő, 05:55

73 gólos mérkőzésen maradt alul a Fejér-B.Á.L. Veszprém

A Ferencvárost fogadták hétvégén hazai pályán.

Szombaton itthon lépett pályára a Fejér-B.Á.L. Veszprém a K&H Férfi Kézilabda Liga 18. fordulójában. Az ellenfél a tabella negyedik helyén álló Ferencváros volt. Danyi Gábor tanítványai az első félidőben még valamennyire tudták tartani a lépést a fővárosiakkal, azonban a vendégek uralták a találkozót. A félidőben 4 góllal vezetett az FTC (15:19), a második játékrészre viszont kinyílt az olló.

A 43. percben Hári Levente piroslapot kapott, majd Debreczeni Dávid találatával 10 gólra nőtt először az FTC előnye. A végére már csak úgy záporoztak a találatok mind a két oldalon, de Éles József klubja nem tudott közelebb kapaszkodni. Végül 32:41-es vereséget szenvedett a Fejér-B.Á.L. Veszprém az Ferencváros ellen.

A veszprémi alakulat a következő fordulóban a Komló ellen lép pályára.