Különleges örömhírről számolt be a hétvégén a Győri Audi ETO KC két játékosa. Fodor Csenge és a brazil Bruna de Paula Brazíliában, Rio de Janeiróban házasodtak össze.
Az esküvőről Babi Motte ceremóniamester osztott meg fotókat és bejegyzést közösségi oldalán, amelyekből kiderült, hogy a pár a tengerparton mondta ki a boldogító igent.
Fodor Csenge a Győri ETO saját nevelésű játékosa, aki 2017-ben mutatkozott be a klub felnőttcsapatában. Bruna de Paula 2023 nyarán érkezett Győrbe, és azóta a csapat egyik meghatározó játékosává vált.