2023. 09. 17., Vasárnap, 09:40

Megvan az első győzelme Éleséknek

Idegenben győzték le a Budakalászt.

Hétvégén tartották a K&H Férfi Kézilabda Liga 3. fordulóját. A Fejér-B.Á.L. Veszprémnek az első két fordulóban nem sikerült pontot szerezniük, eddig a Dabassal és a NEKA-val játszottak az első két fordulóban, de a győzelem még elmaradt. Szombaton Budakalászra utazott a Veszprém, hogy behúzzák az idei szezonban az első pontjaikat. Ezt a célt pedig sikerült is teljesíteni, ugyanis egy végtelenül szoros mérkőzésen egy gólos győzelmet aratott Éles József alakulata.

Kőkemény mérkőzés volt, egyik csapat sem tudott igazán elszakadni a másiktól. Hol a Veszprém, hol a Budakalász került előnybe, de dominálni egyik fél sem tudta a mérkőzést. A félidőben is döntetlen volt az állás (14:14). A második játékrész sem hozott könnyedséget egyik csapatnak sem, az utolsó 5 percre is egállal fordultak (26:26). Egy perccel a vége előtt Hári Levente megszerezte a vezetést a Veszprémnek (28:29), és mivel már a hazaiak nem tudtak betalálni a veszprémi kapuba, megszületett az első győzelem is. Végeredmény CYEB-Budakalász – Fejér-B.Á.L. Veszprém 28:29.