2023. 10. 26., Csütörtök, 22:06

Elképesztő - 41 gólt lőtt a Veszprém a Barcelonának

Bravúrok sorát mutatta be a magyar rekordbajnok.

Csütörtök este a Barcelona ellen lépett pályára a Telekom Veszprém a Bajnokok Ligája hatodik fordulójában. A Veszprém egy egészen új arcát mutatta a mérkőzésen, Corrales sorra mutatott be nagyobbnál nagyobb bravúrokat, míg elől Casado vezérletével lőtték a gólokat. Az eddig veretlen Barcelona nem több ponton sem tudott mit kezdeni a vendégek védekezésével, Ilic pedig tökéletesen forgatta a csapatát. Az első játékrész hullámzó volt, vezetett mind a két csapat, de a félidőben a Veszprém mehetett két gólos előnnyel (17:19).

A második félidő elején a Veszprém tovább növelte az előnyét, a 42. percben 23:27-re is vezettek. Lépésről lépésre haladt előre a Veszprém, mindent megtett, hogy megállítsa a katalán csapatot. Kosorotov, Remili és Casado óriásit játszott. Tíz perccel a vége előtt már 26:33-ra vezetett az Építők. A Telekom Veszprém megérdemelten gyűjtötte be a két pontot, óriásit játszottak a fiúk! Végeredmény Barca – Telekom Veszprém 36:41.