Továbbjutott a VKKFT a Magyar Kupában

2024. 10. 16., Szerda, 19:36

Dinko Dankovic tanítványai a Várpalotát győzték le.

Szerda este megkezdte a Magyar Kupa szereplését a Veszprémi KKFT. Városunk másik csapata, akik immár a másodosztályban küzdenek, a kupa II. fordulójában csatlakoztak be a versenybe. Első ellenfelükhöz nem kellett sokat utazni, ugyanis a Várpalotai BSK ellen léptek pályára. Éles József klubja magabiztos sikert aratott a mérkőzésen.

Már az első félidőben mondhatni, hogy eldőlt a találkozó. 15 perc elteltével 6:11-re vezetett a VKKFT. Ezt az előnyüket tovább tudták növelni a szünetik, a csapatok 13:20-as eredménnyel mentek pihenni. A második játékrészben aztán kijött a különbség a két együttes között, a 45. percben már 10 gól volt a vendégek előnye (19:29). Végül nagyon magabiztos, 15 gólos győzelemmel zárta a Veszprém a Kupa mérkőzést. Végeredmény Várpalotai BSK – Veszprém KKFT 24:39.